Choď na obsah Choď na menu
 


Stratený v temnote (DM/HP/SS) - dokončené

2590feb38716d97d5fc4914fc8a6d8db.jpg

 

Príspevky

Epilóg

21. 6. 2016

 

Tak je tu koniec ďalšej poviedky. Viem, že som sľúbila BD, ale chcela som už túto poviedku ukončiť, nech sa môžem plne venovať prekladu a novej poviedke. Nakoniec, ako ste už zistili, som zvolila trojku, pretože som nemala to srdce nechať Draca samého :( Viem, že v ankete vyhral Severus, ale hádam sa vám bude páčiť aj toto popárovanie :D Bacha v epilógu je aj celkom podrobný opis sexu, takže kto to nemá rád nech preskočí :D 

Ďakujem všetkým, ktorí poviedku komentovali. Vaše komentáre ma hrooozne tešia a mám tých najlepších čitateľov :-* Vážne dúfam, že sa vám poviedka páčila aj keď som, však viete, mala ten problém s párom Darco a Harry, ale tak nakoniec je poviedka zdarne ukončená a môžeme sa vrhnúť do tej novej :)

 

10. kapitola - Rituál

16. 6. 2016

Prepáčte za to čakanie. Vážne sa mi teraz všetko kazí. Mám problémy s pc a aj estránky stále blbnú. Som šťastná, že sa mi sem podarilo pridať túto kapču. Je to už predposledná kapitola. Musela som to trošku popohnať. Čaká nás epilóg. Hádam sa vám časť bude páčiť. Ďakujem za všetky komentáre, ste zlatí :) Prajem príjemné čítanie. 

P.S. BD bude hádam v pondelok, ak to samozrejme nebude zase blbnúť :) :-/

 

9. kapitola - Zrada

9. 5. 2016

 

Chýlime sa ku koncu, vidím, že v ankete celkom jasne vedie Severus :D teda fakt necháme chudáka Draca samého? :D No dobre teda, takže vyzerá to tak, že z tejto poviedky je nakoniec snarry. Dúfam, že si ešte pamätáte o čom poviedka je, lebo fakt to akosi flákam, no stále píšem, nechcem to uponáhlať, skrátka chcem, aby si poviedka zachovala určitú kvalitu a nebola len narýchlo napísaná. Ďakujem za všetky ohlasy, komentáre pre mňa veľa znamenajú, hrozne rada si vždy prečítam vaše názory :) Upozorňujem, že táto kapitola sa niekomu môže zdať temnejšia. Inak pokračovanie už bude určite omnoho skôr :) Chcem sa tejto poviedke teraz plne venovať.

 

8. kapitola - Spomienky

4. 4. 2016

 

Je tu ďalšia kapča. Rozhoda som sa na jej koniec vložiť anketu. Budem rada, ak v nej zahlasujete, pretože by som rada vedela, aký pár uprednostňujete. Teraz nehovorím, že sa budem výsledkom ankety stopercentne riadiť, keďže už mám nejakú predstavu, no veľmi mi to pomôže :) Chcela by som sa poďakovať všetkým komentujúcim, tie vaše komentáre ma skutočne poháňajú a dávajú mi silu a chuť do písania :) :-*

Neviem či sa vám kapitola bude páčiť... je to také všelijaké :D, no dúfam, že aspoň pár ľuďom sa páčiť bude :) 

A ešte by som chcela dodať, že nová kapitola Blackovho dediča bude o niečo neskôr ako zvyčajne. Nemala som veľa času prekladať, keďže boli aj sviatky a kopec vecí kolo toho, takže buďte trpezliví :))

 

7. kapitola - Ty, ja a on...

17. 3. 2016

 

Ja viem, že to strašne dlho trvá, no až teraz som mala čas sa do písania vrhnúť. Vôbec som nemala naplánované ako sa bude ďalej poviedka vyvíjať, keďže sa u mňa vyskytol ten problém s tými pármi, však viete :D ... takže som nechala svoje ruky nech si píšu a toto vzniklo. Hádam sa to niekomu bude páčiť. Túto poviedku rozhodne dokončím. Nedokázala by som asi žiť s tým, že som niečo nechala rozpracované, takže aj keď to bude trvať možno dlhšie, určite ju dokončím.

Ďakujem svojim verným čitateľom za veľkú podporu a komentáre, ste úžasní! Najmä Didinke, vážne ďakujem! ღ :-)

Sonka

 

6. kapitola - Radšej hrob ako slúžiť diablovi

16. 2. 2016

 

Ďalšia kapitola uzrela svetlo sveta. Netajím sa tým, že táto poviedka ma akosi prestala baviť, teda presnejšie akosi ma neberie Harry s Dracom, fakt neviem, prečo, ale ja neviem, zdá sa mi to také nezáživné :-/ ... ale samozrejme budem sa ju pokúšať dopísať, pretože zrejme sú tu aj takí, ktorých poviedka baviť neprestala. Všimla som si, že na moju stránku veľa priaznivcov Drarry nechodí a ja sa pomaly mením na veľkého fanúšika Harryho s Voldemortom - asi je to tým prekladom Blackovho dediča alebo čo :D Mimochodom na preklade sa pracuje, mám už 22 strán, no kapitola stále pokračuje, takže ešte chvíľku to potrvá. Ďakujem za všetky komentáre, vlastne iba tie ma dokázali nakopnúť v pokračovaní písania tejto poviedky. Vážne sa mi to ešte nestalo, aby ma vlastná poviedka znechutila, dúfam, že to z nej nebudete veľmi pociťovať :(

 

5. kapitola - Večierok Temného kráľa

25. 1. 2016

 

Po dlhšom čase pridávam ďalšiu kapitolu. Nebudem sa vyhovárať na to, ako veľa toho mám a že nestíham, ale snažím sa písať, kedykoľvek mám čas.

Akosi som zistila, že ma prestáva baviť pár Draco /Harry v tejto mojej poviedke, to sa mi pri písaní ešte nikdy nestalo :D A samozrejme sa vám chcem poďakovať za krásne komentáre, všetky si ich čítam a tešia ma, ale fakt nemám kedy odpovedať, ale budem sa snažiť zodpovedať vaše otázky:) 

 

4. kapitola - Dýka života

9. 1. 2016

 

Prepáčte, že pridanie kapitoly toľko trvalo, ale na jeden podnet Silvie som začala prekladať pokračovanie poviedky Blackov dedič, ktorého preklad sa na ostatných stránkach pozastavil a vyzerá to tak, že pokračovať nebude, tak som sa rozhodla chytiť štafetu a pokračovať v nej. A teraz k poviedke, mnohí máte ohľadom poviedky nejasnosti a ja sa vám ich vážne budem snažiť čo najskôr vysvetliť, no vážne nemám akosi čas. Autoškola, práca, kamoši a priateľ mi ho všetok vypĺňajú a na moje hobby si nachádzam čas až v neskorších hodinách, takže potom to aj tak vyzerá. Je tu ďalšia kapitola a ja dúfam, že možno vám nejaké vaše nejasnosti vysvetlí. Prajem príjemné čítanie :))

P.S. Ak by sa ku mne ktokoľvek chcel pripojiť s prekladaním alebo korektúrov poviedky Blackov dedič, tak sa mi ozvite na mail, ktorý je v rubrike Kto som, čo som... vážne privítam akúkoľvek výpomoc :))

 

3. kapitola - Krv

25. 12. 2015

 

A máme tu pokračovanie. Veľmi vám ďakujem za všetky krásne komentáre. Chcela by som vám zaželať veselé Vianoce a šťastný nový rok! Dúfam, že ste mali krásne a hlavne pokojné Vianoce. Poriadne si užite prázdniny. A dúfam, že do Nového roka vkročíte tou správnou nohou! Mám v sebe už trochu punču, takže mi odpustite všetky chyby, prosím :D Túto časť venujem všetkým čítajúcim  :-* ♥ 

 

2. kapitola - Spojenec

16. 12. 2015

 

Ahojte, prepáčte, že pridanie tejto kapitoly toľko trvalo, no času málo, veď to poznáte :) Ďakujem vám všetkým za komentáre a hlasovanie. Som rada, keď si môžem prečítať, čo sa vám na príbehu páči a čo nie :) Dúfam, že sa vám táto kapča bude páčiť, prajem príjemné čítanie :)

 

1. kapitola - Temný kráľ

10. 12. 2015

 

Tak pridávam prvú kapitolu novej poviedky. Draco s Harrym je zrejme môj najobľúbenejší pár. Pretože je to aj najpravdepodobnejší slash pár vôbec, aspoň podľa môjho názoru. Dať ich dokopy nie je žiadna veda :D Dúfam, že vás táto trochu temnejšia poviedka zaujme. Som asi poriadne zvrátená, ale mučenie Harryho si vychutnávam :D Budem rada za každý komentár :)

 

Prológ

4. 12. 2015

 

Prednedávnom som dostala chuť napísať niečo temnejšie, a tak vzniklo toto. Jednoducho som to musela zo seba dostať. Prológ sem vkladám, aby som vedela či o poviedku bude záujem a či ju mám pridávať na stránku, takže prosím, vyjadrite sa, či už v ankete, alebo komentároch. Viem, že na túto tému bolo napísané kvantum poviedok, no ja osobne som žiadnu nečítala. Takže možná podobnosť s inými poviedkami je čisto náhodná. 

 

Žáner: romantický, dráma, temný...

Počet kapitol: 10 + prológ a epilóg

Počet slov: 

Postavy:  Draco Malfoy, Harry Potter, Severus Snape, lord Voldemort, Teddy Lupin a ďalší...

Pairing: DM/HP/SS

Upozornenie:  18+, slash, sex, vulgarizmy, násilie, OOC, znásilnenie, mučenie,   pozor trojka!

Autor: Sonka

Beta-read: -

Dej: Draco Malfoy sa po rokoch vracia domov, kde sa za jeho neprítomnosti chopil krutovlády Temný kráľ. Harry Potter je už celé roky nezvestný. Kto zachráni ich svet?

Vyhlásenie: Neprivlastňujem si žiadnu z postáv ani miest J. K. Rowling. Táto poviedka nie je písaná za účelom zisku.