Choď na obsah Choď na menu
 


♡ Sonka | 24

Ahojte, moji drahí čitatelia!

V tejto sekcii by som sa vám chcela predstaviť, ak teda niekoho zaujíma, čo je zač osoba, ktorá píše tieto príbehy :).

Volám sa Soňa (čo je možné veľmi ľahko vydedukovať :D), mám 24 a som vášnivou čitateľkou, ale aj autorkou fanfikcií, najmä zo sveta Harryho Pottera. Som totálna Potterheadka a milovníčka slashu.

Nepohrdnem ani dobrým anime, z ktorého by som spomenula hlavne Tokyo Ghoul a Attack on Titan. A keďže milujem čítanie, som knihomoľ ako vyšitý a mojou najobľúbenejšou knihou, či skôr knihami, je Ilustrovaný muž, Kto chytá v žite, Na západe nič nové a slovenská Trhlina od úžasného Jozefa Kariku. Som aj  náročný filmový a seriálový divák. Neuspokojí ma hocičo, obľubujem žánre ako psychologické drámy, horory, krimi a sci-fi. Milujem Game of Thrones, Hannibala, Breaking Bad, Vikingov, Leftovers, Peaky Blinders, Daredevil, Black Mirror, Bates Motel, The Hauting of Hill House, American Horror story (najmä druhú sériu Azylum), Sharp Objects, Patrick Melrose a už končím, pretože môj seriálový zoznam je poriadne dlhý. No všetky tieto seriály môžem vrelo odporučiť :).

Maľujem abstraktné maľby - abstrakcia vo mne totiž vzbudzuje pocit tajomna, uspokojenia, a každý, kto sa na daný obraz pozrie, v ňom vidí niečo iné a to je na tomto štýle také jedinečné.

Milujem cestovanie, som tak trochu gurmán, zbožňujúci čokoládu a víno. Nočná obloha, na tú by som sa dokázala pozerať hádam aj celú večnosť. Vesmír je taký tajomný a vzrušujúci! Povolaním účtovníčka, avšak v srdci túžim po malom kníhkupectve, alebo po práci mejkap artistky.

Mejkap je mojim ďalším koníčkom. Som esteticky cítiaca duša a keď vidím ženu bez mejkapu, v hlave ju maľujem a predstavujem si, ako by som zvýraznila jej skrytú krásu! Rada si zahrám aj videohry, do srdca sa mi vryli Life is Strange, Inside a Far Cry 3

Som spoločenská i keď mám rada aj samotu. Preto, ak chceš, rada sa s tebou zoznámim, pokojne mi napíš na Wattpade. Budem sa tešiť!

A nakoniec by som sa chcela poďakovať všetkým, ktorí moje príbehy komentujú a zanechávajú mi odozvu, ktorá ma nie len poteší, ale aj inšpiruje. Napríklad poviedka Duše na ceste vznikla vďaka komentáru od sisi :). Prezývky vás, ktorí ste so mnou od začiatku už dobre poznám a chcela by som sa vám poďakovať, že čítate všetky tie bludy, ktorých písanie potrebujem k životu a bez vás by to nemalo zmysel, takže

sisi, MiraJane, Achája, Kilia Ice, Karin, Abequa, Nyssa, Karinka chan, Tinu, Chem, Maxe, SORA77, Tercza, Bella, Carus

Ď A K U J E M!

foto.jpg

Toto malé zívajúce klbko sa volá Teo a rada by som vám ho predstavila!