Choď na obsah Choď na menu
 


Android (DM/HP, AU!, crossover) - dokončené

reachingthe-summit.jpg

Príbeh sa odohráva v neďalekej budúcnosti, v ktorej sú populárne nové technológie, medzi ktoré patria aj androidi, teda humanoidná umelá inteligencia. Draco Malfoy je osamelý mladík, ktorý nevie čo s peniazmi a zničeným životom, a tak si jedného dňa zadováži androida...

Jedná sa o crossover Harry Potter/Detroit Become Human/Humans TV series. Postavy vzaté z Harryho Pottera a umiestnené do sveta Detroit Become Human. Pre pochopenie príbehu nie je nutná znalosť hry Detroit Become Human a seriálu Humans.

 

 

Príspevky

Kapitola ôsma - Jeden deň

27. 10. 2018

 

Posledná kapitola.

 

Kapitola siedma - Uvedomenie

27. 10. 2018

 

Android, siedma časť. 

 

Kapitola šiesta - Prebudenie

19. 10. 2018

 

Ďakujem všetkým, ktorí komentovali túto poviedku. Veľmi si to cením <3

 

Kapitola piata - Zaľúbenie

25. 9. 2018

 

Kapitola štvrtá - Pravda

12. 8. 2018

 

Až teraz som si všimla, že som nepridala ďalšiu časť, aj keď na wattpade už bola dávno pridaná. Och, to ma mrzí :( Chybu rýchlo napravím :) 

 

Kapitola tretia - Zelené oči

16. 7. 2018

 

No vidím, že táto poviedka vás veľmi nechytila. Zrejme vás odrádza ten fakt, že je to iné univerzum. No môžem vás uistiť, že je to staré dobré drarry, aj keď nie vo svete čar a kúziel :). Zrejme ju prestanem na stránku pridávať, keď nie je odozva, človeku sa to zdá zbytočné. Predsa len nejaký čas to zožerie, kým to sem pridám a upravím to a tak. Uvidí sa :D Prajem vám krásne leto a celú kopu nezabudnuteľných zážitkov! 

Sonka

 

Kapitola druhá - Prvá spomienka

11. 7. 2018

 

Tak prinášam ďalšiu časť. S Hlasom som zatiaľ veľmi nepokročila, nemám vôbec čas teraz písať :( Androida mám napísaného rýchlejšie, lebo kapitoly sú oveľa kratšie ako pri Hlase. Dúfam, že mi odpustíte a snáď čoskoro pridám aj ten :) 

 

Kapitola prvá - Precitnutie

24. 6. 2018

 

Ahojte! Chcem sa opäť raz trochu odreagovať od písania Hlasu, takže som sa vrhla na nový príbeh. Nebude to nič dlhé, ani epické :D Mala som chuť spraviť zase niečo nové, niečo čo som doteraz nepísala, a tak som si vzala postavy z Harryho Pottera a "hodila" som ich do iného univerza, konkrétne do sveta hry Detroit Become Human a požičiam si aj nejaké prvky zo seriálu Humans. Takže sa jedná vlastne o crossover. Nebudem sa držať detailov ani dejovej linky. Budú tam aj nejaké originálne a vymyslené veci a tak, veď uvidíte. Ani neviem či sa niečo takéto niekomu bude páčiť, ale možno sa nájde ďalšia dušička, ktorá má rada tento žáner :)). Neviem vám povedať ako často a kedy budú vychádzať kapitoly, ale svoje príbehy vždy dokončím (ak do toho niečo nepríde) takže tak :D Budem vďačná za každú odozvu z vašej strany :)) 

Sonka