Choď na obsah Choď na menu
 


S krátkosťou dychu si vysvetlil nekonečno (HP/LM)-dokončené

0b48f63a482e312fd40013f1d869a6a7.jpg

 

Príspevky

15. kapitola -Než si odišiel, naučil si ma odvahu hviezd

8. 12. 2015

 

Ahojte, tak a po úmornom písaní je tu finálna kapitola (25 stranová). Dúfam, že vás dĺžka neodradí. Pôvodne som ju chcela rozdeliť aspoň na dve časti, ale vážne som nevedela, kde to oddeliť, takže som to nechala v tomto stave.

Kapitolu som dopísala iba dnes, takže nebola ani poriadne prekontrolovaná. Chcela som vám ju sem čo najrýchlejšie dať, pretože viem, aké to je čakať na novú časť poviedky. Chcela by som sa poďakovať za všetky krásne komentáre, ktoré ma poháňali v písaní a tešili moju dušu. Každý jeden komentár som čítala aj keď som naň možno neodpovedala. Ešte raz vám všetkým ďakujem a pevne verím, že sa vám táto poviedka páčila. Pretože písanie tejto poviedky mi robilo veľkú radosť. Bude mi za ňou smutno. Bolo zábavné všetky tie "zlé" postavy ako Bellatrix, Luciusa a Voldemorta popárovať  s Harrym. Dúfam, že sa vidíme pri ďalšej poviedke :-*

Vaša Sonka

 

14. kapitola - Zničená duša

25. 11. 2015

Musím sa priznať, že som sa svojej stránke vyhýbala ako čert krížu, pretože som sa bála toho, aké príspevky tu zase uvidím. Kvôli množstvu komentárov je pre mňa časovo nemožné na ne jednotlivo reagovať, no chcem sa poďakovať všetkým, ktorí ma podporili. Bolo vážne pekné si prečítať, že niekomu sa moja tvorba páči aj napriek tomu, že očividne nie všetkým.

Kritika mi vážne nevadí a rada si ju prečítam a poučím sa z nej. No priamu kritiku som v tých komentároch ani nenašla. Skrátka nechcem nikoho uraziť, ale prišlo mi to tak, že sa nejaké dieťa zrejme nudilo, alebo vážne neviem. A nebudem to ani riešiť. Píšem vo svojom voľnom čase, hlavne pre svoju vlastnú radosť, pretože ma baví písať rôzne príbehy a ich variácie. Na net som to začala dávať, aby sa aj ostatní, ktorým sa podobné príbehy páčia, mohli zabaviť. Nie som žiaden spisovateľ, povolaním som účtovníčka, mám 21 a písanie a čítanie je pre mňa odreagovanie a únik z reality.

Musím povedať, že si veľkú hlavu z podobných komentárov nerobím, no príde mi to veľmi detinské a zbytočné. Je pravda, že ma to istým spôsobom odradilo od písania, ale keď viem, že sú aj taký, ktorým sa moja tvorba aspoň trochu páči, tak samozrejme budem pokračovať v pridávaní. Veľmi ďakujem tým, ktorí ma v komentoch povzbudzovali, je to naozaj milé a potešilo ma to.

Dúfam, že som nikoho nijakým spôsobom neurazila. A tak tu je teda ďalšia kapitola. Dúfam, že tí, ktorým sa ff páči, si ju užijú a tým, ktorým sa nepáči ju proste nečítajte alebo ju adekvátne skritizujte, ale už nie takým spôsobom, ako to bolo v tej predošlej :) 

 

13. kapitola - Bolestný návrat

11. 11. 2015

Je tu ďalšia časť, Harry sa konečne vrátil do prítomnosti. Bol to docela tvrdý oriešok :D ale vzniklo toto a ja dúfam, že sa vám kapča bude páčiť. Vaše komentáre ma poháňajú a nesmierne tešia. Ďakujem vám :)) 

 

12. kapitola - Nájdem ťa

2. 11. 2015

 

Ahojte, túto kapitlu sem vkladám už poriadne dlho a stále mi ju zobrazuje s veľkými medzerami medzi jednotlivým odsekmi, už sa mi s tým vážne nechce kašľať, takže dúfam, že to nebude priveľmi rušivé pri čítaní. Neskôr sa s tým skúsim pohrať, no neviem čo je dôvodom. Estránky niekedy poriadne blbú :P 

Hoci nestíham odpovedať na vaše komantáre, ale všetky čítam a tíško sa nad nimi radujem a zamýšľam, preto vám vážne ďakujem, každý komentár autora poteší a povzbudí v písaní :) 

Práve preto túto kapitolu venujem predošlím komentujúcim a to:

                             bez-nazvu.png

 

11. kapitola - Stratil som ťa

20. 10. 2015

 

Je tu ďalšia kapča. Veľmi pekne vám ďakujem či už za komentáre, alebo hlasovania. Vaše názory a odozvy ma vážne tešia. Verím, že sa vám ďalšia časť bude páčiť. Prajem príjemné čítanie :) 

 

10. kapitola - Prebudenie srdca

11. 10. 2015

 

Ďakujem vám za komentáre :) Chcela som sa vyjadriť k tomu, že Voldyho správanie sa voči Harrymu zmenilo a to dosť radikálne. Je to najmä kvôli tomu, že tento Voldemort ešte nie je to monštrum, ktoré bude v budúcnosti a samozrejme hlavne kvôli tomu, že sa mu potvrdilo, že je Harry jeho náprotivok - dúfam, že sa táto problematika dala pochopiť. Snažila som sa to napísať zrozumitelnejšie, ale akosi mi to nešlo :D 

 

9. kapitola - Precitnutie

4. 10. 2015

 

Je tu ďalšia časť. Prosím, aby ste sa nenechali pomýliť. Hlavným párom ostáva aj bude Lucius a Harry, zatiaľ čo Harry a Voldy sú párom vedlajším :) Ďakujem za milé a pozitívne ohlasy. Prajem príjemné čítanie :))

 

8. kapitola - Temnota vôkol nás

2. 10. 2015

 

Ďalšia časť je na svete. Som veľmi rada za vaše komentáre, prosím píšte ich, aby som vedela, čo sa vám páči a čo nie... a ďakujem aj za hlasovania :) Ospravedlňujem sa, že pridávam úplne nepravidelne, ale vážne sa mi to inak nedá :/ Dúfam, že sa vám kapča bude páčiť, teším sa na vaše názory. Enjoy :) 

 

7. kapitola - Život a jeho útrapy

24. 9. 2015

 

Ahojte, je tu ďalšia kapitola. Veľmi sa vám chcem poďakovať za komantáre a hlasovanie :)) Bez toho by som skutočne nevedela, či sa poviedka páči alebo nie a či v nej mám vôbec pokračovať :) Prajem príjemné čitanie ♥

 

6. kapitola - Žiadne svetlo v temnote

20. 9. 2015

 

No a na scénu nám prichádza zlý ujo Voldemort. Ďakujem za komentáre a hlasovania, vďaka tomu viem posúdiť, ako sa vám ff páči :)) Kapitolku by som rada venovala všetkým komentujúcim. Ďakujem vám ešte raz:)

 

5. kapitola - Nechaj to ísť

16. 9. 2015

 

Je tu ďalšia časť, ďakujem za vaše komentáre a hlasovania v ankete :) Dúfam, že sa vám bude páčiť, no budúca časť už začne byť temnejšia. 

P.S. Dúfam, že tie listy, ktoré tam dávam ako obrázky, sú čitateľné, ak s tým bude problém, prosím píšte mi :D

 

4. kapitola - Strasti dospievania

14. 9. 2015

 

Ďakujem za milé komentíky :)) Prinášam ďalšiu časť, keďže zatiaľ pridávam pomerne často, tak kapitolky nie su nijak dlhé :P Možno ste si povšimli a možno nie, že k páru Harry Lucius bol pridaný i pár Harry Voldemort. Dúfam, že sa toho nezľaknete a počkáte si, ako to vlastne celé bude. Toho Voldyho musím skrátka pichať všade, nemôžem si pomôcť :D No hlavným párom určite bude Harry a Lucius.

 

3. kapitola - Ten, ktorého chrániš

12. 9. 2015

 

Nekonečne vám ďakujem za podporu a komentíky. Písanie tejto poviedky ma nesmierne baví a dúfam, že bude baviť aj vás :))

 

2. kapitola - Náš príbeh

8. 9. 2015

Tak je tu ďalšia kapitolka. Prosím vás o komentáre :) Dúfam, že sa vám bude páčiť :) 

 

1. kapitola - Nič len zmätok

7. 9. 2015

 

 

Ahojte! Rozhodla som sem pridať takú malú ochutnávku poviedky, ktorú pre vás pripravujem. Bola som priam nadšená z komentárov k Vždy si to bol ty! Moc vám ďakujem ♥ A aby ste vedeli, že nezaláham, pridávam sem, ako som povedala takú ochutnávku. Táto poviedka bude s mojim veľmi obľúbeným (aj keď dosť nepravdepodobným) párom Lucius a Harry. Tí dvaja sa dávajú ozaj ťažko dokopy, ale myslím, že tento pár je dosť žhavý :D Skrátka som si ich dvoch zamilovala po prečítaní pár iných ff. Budem rada, ak zanecháte komentárik s názorom na novú ff :)) 

Žáner: dobrodružný, romantický, dráma...

Počet kapitol: 15

Počet slov: 62 197

Postavy: Harry Potter, Lucius Malfoy, Severus Snape, Bellatrix Lestrange, lord Voldemort, záškodníci...

Pairing: HP/LM, HP/LV

Upozornenie: OOC, slash, smrť, návrat v čase, násilie, sex, výskyt vulgarizmov...

Autor: Sonka

Beta-read: Cedric

Dej: Ročný Harry nájde obracač času, ktorý ho presunie o 24 rokov do minulosti...

Vyhlásenie: Neprivlastňujem si žiadnu z postáv ani miest J. K. Rowling. Táto poviedka nie je písaná za účelom zisku.