Choď na obsah Choď na menu
 


Vždy si to bol ty (HP/SS) - dokončené

c38be94dd0096cafe221eb4acdeb9136.jpg

 

Príspevky

10. kapitola + Epilóg - Keď slnko miluje mesiac

30. 8. 2015

 

No a máme tu poslednú časť Vždy si to bol ty. Pevne verím, že ste si poviedku vychutnali a že sa vám páčila. Pre tých, ktorí majú radi smutné konce, tak nečítajte ďalej.

A tí, ktorí čakáte na happyend - hor sa do čítania :D Ďakujem vám všetkým za komentáriky a to najmä: Acháje a Abeque, ktoré poviedku pravidelne komentovali a nesmierne ma svojimi názormi tešili, ďakujem vám <3 

 

9. kapitola- Pyrrhovo víťazstvo

16. 8. 2015

Tak a máme tu pravdepodobne predposlednú kapitolu. Dúfam, že sa vám bude páčiť i napriek čakaniu, pretože mi jej pridanie trvalo vážne dlho. No je leto, takže času veľa nie je :D Ďakujem všetkým, ktorí poviedku čítajú a komentujú. Vaše komentáre pre mňa veľa znamenajú. Bude rada, ak sa vyjadríte k poviedke alebo ak aspoň zahlasujete v ankete. Ďakujem a prajem ničím nerušené čitanie :) 

Je celkom pokročilá hodina a kapitola nie je obetovaná, takže prípradne chyby mi odpustite :D

 

8. kapitola - Láska v temnote

17. 7. 2015

 

Ahojte :) Konečne pridávam ďalšiu kapitolu. Ďakujem vám všetkých za komentáre k tej predošlej. Milujem vás ♥ Táto časť bude viac menej taká oddychová, ale dúfam, že sa vám i tak bude páčiť. Prajem ničím nerušené čítanie :)

 

7. kapitola - Diabol v tele anjela

23. 6. 2015

 

Takmer po mesiaci je tu ďalšia kapitola. Chcela som ju pridať skôr, ale skutočne nebol čas. Veľmi, veľmi vám ďakujem za priaznivé ohlasy a krásne slová k predošlej kapitolke <3 Komentáre ma povzbudzujú v písaní a vďaka ním mám prehľad o tom, koľko čitateľov vôbec poviedka má. Dúfam, že sa vám ďalšia kapča bude páčiť. Budem vďačná za každý komentár :) 

P.S. Kapitola je opäť bez bety, takže ak nájdete chyby, tak mi ich môžte nahlásiť. Ďakujem :) 

 

6. kapitola - Neopúšťaj ma

28. 5. 2015

 

Ahojte, pridávam ďalšiu kapitolku. Žiaľ táto kapitola nebola obetovaná, keďže je môj beta reader indisponovaný, takže prípadné chyby mi hláste :D Veľmi vám ďakujem za vaše úžasné komentáre. Táto časť je oveľa dlhšia než tie predošlé, jednoducho som sa rozpísala. Budem veľmi vďačná za každý komentár :))

 

5. kapitola - Tlkot tvojho srdca

17. 5. 2015

Ahojte, konečne pridávam ďalšiu kapitolu. Prepáčte, že to trvalo tak dlho. Veľmi vám ďakujem za komentáre, ktoré ma tešia a povzbudzujú :) Dúfam, že si kapitolu užijete a bude sa vám páčiť. Keďže som to už nemohla vydržať, musím vás upozorniť, že sa v nej vyskytuje sexuálna scéna. 

 

4. kapitola - Vždy je tu nádej

29. 4. 2015

 

Máme tu 4. kapitolu. Dúfam, že sa vám bude páčiť. Prípadne chyby mi prosím odpustite alebo ma na ne upozornite :D Túto kapitolku chcem venovať: Abeque, Zuzu, ranchan, Siri, Bobine, Mononoke, weras a Kike. Ďakujem vám za krásne komentáre ♥ A teraz hor sa do čítania :D :) 

 

 

3. kapitola - Boj o prežitie

21. 4. 2015

 

Máme tu ďalšiu kapitolu. Všetkým vám ďakujem za úžasné komentáre :) Dúfam, že sa vám kapča bude páčiť. Kapitolu venujem všetkým čítajúcim ♥ No, nebudem zdržovať, prajem príjemné čítanie :) 

 

2. kapitola - Zbližovanie sa

7. 4. 2015

 

Pridávam ďalšiu kapitolku. Veľmi pekne ďakujem tým, ktorí okomentovali tú predošlú, veľmi si to vážim. Dúfam, že sa vám ďalšia časť bude páčiť. Prajem príjemné čítanie :)

 

1. kapitola - Prenášadlo, útek

31. 3. 2015

 

Už dávnejšie som začala písať snarry poviedku a konečne som sa rozhodla pridať ju sem. Pôvodne to mala byť jednorázovka, ale nakoniec to bude mať pár kapitoliek. Pár Harry/Severus milujem, takže som niečo jednoducho musela napísať. Poviedok s týmto párom je neúrekom, takže zrejme to bude staré dobré klišé :D Avšak dúfam, že sa vám i napriek tomu bude páčiť. Môj názor je taký, že snarry poviedok nie je nikdy dosť :D Tak pridávam prvú časť tejto ff. Prajem príjemné čítanie :)

Žáner: dobrodružný, romantický, dráma...

Počet kapitol: 10 + epilóg

Počet strán: 101 

Postavy: Harry Potter, Severus Snape, Albus Dumbledore, lord Voldemort, Minerva McGonagallová, Hermiona Grangerová, Ron Weasley...

Pairing: HP/SS

Upozornenie: 18+, mocný Harry...

Autor: Sonka

Beta-read: -

Dej: Harryho 7-ročník. Harry Potter a Severus Snape sa ocitajú v bezvýchodiskovej situácii, v ktorej sa budú musieť spoľahnúť jeden na druhého. Prekonajú roky budovanú nenávisť? 

Vyhlásenie: Neprivlastňujem si žiadnu z postáv ani miest J. K. Rowling. Táto poviedka nie je písaná za účelom zisku.